Ve stavebninách Uničov pořídíte sádrokartony od renomovaných výrobců Knauf a Norgips. Vyberte si u nás z různých typů profilů, konstrukcí i samotných SDK. Sádrokartonové podhledy využijete při snižování stropu a při rekonstrukci obytného podkroví, nebo je lze rovnou lepit na vhodně připravené zdivo. K tomu se vám bude hodit příslušenství, které u nás najdete také.

 • sádrokartony
 • profily
 • příslušenství
 • podhledy
 • tmely
 • doplňky
 • a další…
Sádrokartony Uničov, Šternberk, Litovel, Mohelnice od výrobce Knauf

Sádrokartony Uničov, Šternberk, Litovel, Mohelnice od výrobce Norgips

TIP: Sádrokarton je často využívaný univerzální stavební materiál

Využití sádrokartonu se v posledních letech těší velké oblibě při rekonstrukcích i novostavbách. Produkty od našich výrobců zahrnují různé typy profilů a konstrukcí, které umožňují realizaci jakéhokoli vašeho projektu, ať už se jedná o dílčí použití sádrokartonu nebo kompletní suchý proces při přípravě interiérů a jiných stavebních úpravách.

Sádrokarton má nesporné výhody:

 • Sádrokarton se snadno přizpůsobí jakémukoli tvaru a velikosti místnosti. Malá zákoutí, složité tvary, se vším si poradí lépe a mnohem rychleji než klasické zdění.
 • V tandemu s minerální vatou nebo další izolací poskytuje vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti.
 • Sádrokartonové konstrukce jsou rychle a snadno smontovatelné.
 • Sádrokartonové podhledy a příčky působí moderně a čistě, jsou naprosto bez chybičky v porovnání nejčastěji se staršími zděnými interiéry se „křivými“ zdmi.

Sádrokartonové desky jsou ideální pro tvorbu podhledů, které mohou sloužit ke snižování stropu (schování elektroinstalace a potrubí) nebo jako estetický prvek. Dále jsou využívány při rekonstrukci podkroví, kde pomáhají vytvořit nové obytné prostory. SDK lze také lepit přímo na zdivo, pokud je toto vhodně připravené, bez nutnosti omítání.

Kromě samotných sádrokartonových desek nabízíme i veškeré potřebné příslušenství, jako jsou spojovací materiály, profily, tmely a další komponenty potřebné pro dokonalou instalaci.

V Mafila Stav v Uničově najdete vše potřebné pro vaše sádrokartonové projekty pod jednou střechou. Přijďte se k nám podívat a vyberte si z naší široké nabídky, která splní všechny vaše požadavky na kvalitu a design. Těšíme se na vaši návštěvu!


Přijďte se k nám podívat na prodejnu a vyberte si z širokého sortimentu stavebnin – sádrokartonů. Máme pro vás nachystané výstavky zboží vždy podle aktuální sezóny nebo slevových akcí.
Cestu k nám si nacházejí zákazníci převážně z měst Uničov, Litovel, Šternberk, Mohelnice a jejich blízkého okolí.

Dotaz na sortiment

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Široký sortiment z oborů
stavebnin a železářství
včetně poradenství

Zobrazit sortiment stavebnin
Zobrazit sortiment železářství

Individuální rozvoz
zboží pro firmy
i jednotlivce

Zobrazit ceník dopravy

RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ

Jste našimi zákazníky? Napište ostatním, jak jste byli s naší nabídkou spokojeni.