V Mafila stav nakoupíte lepenky, asfaltové pásy a další materiály na hydroizolace od firem Den Braven, Mapei a Paramo. Hydroizolace tohoto typu se hodí jak při výstavbě nových domů, tak na rekonstrukce. Potřebujete-li poradit, jaká značka a produkt se hodí nejvíce zrovna pro vaši situaci, kdykoliv nás kontaktujte, rádi vám poradíme. Po aplikaci hydroizolace se vám budou poté hodit i maltové směsi.

  • lepenky
  • asfaltové pásy
  • tekuté lepenky
  • a další…
Hydroizolace Uničov, Šternberk, Litovel, Mohelnice od výrobce Den Braven
Hydroizolace Uničov, Šternberk, Litovel, Mohelnice od výrobce Mapei
Hydroizolace Uničov, Šternberk, Litovel, Mohelnice od výrobce Paramo

TIP: Jakou hydroizolaci zvolit

Asfaltové lepenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního asfaltu a jsou ideální pro hydroizolaci střech, teras, balkónů a dalších konstrukcí. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a zajišťují vodotěsnost a ochranu proti vlhkosti. Lepenky od našich dodavatelů splňují nejvyšší standardy co do spolehlivosti a trvanlivosti. Kromě asfaltových lepenek nabízíme také široký výběr asfaltových pásových materiálů pro hydroizolaci. Tyto pásy jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevnou a pružnou hydroizolační vrstvu, která odolává tlaku vody a zabraňuje pronikání vlhkosti do konstrukce. Jsou snadno aplikovatelné a poskytují trvalou ochranu proti vodě.

Výběr správné značky a produktu může být obtížný úkol. Proto jsme tu pro vás kdykoliv, abychom vám pomohli s výběrem nejvhodnějšího materiálu pro vaši konkrétní situaci. Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou najít optimální řešení pro vaše potřeby. Vaše stavba si zaslouží jen to nejlepší.


Přijďte se k nám podívat na prodejnu a vyberte si z širokého sortimentu stavebnin – hydroizolací. Máme pro vás nachystané výstavky zboží vždy podle aktuální sezóny nebo slevových akcí.
Cestu k nám si nacházejí zákazníci převážně z měst Uničov, Litovel, Šternberk, Mohelnice a jejich blízkého okolí.

Dotaz na sortiment

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Široký sortiment z oborů
stavebnin a železářství
včetně poradenství

Zobrazit sortiment stavebnin
Zobrazit sortiment železářství

Individuální rozvoz
zboží pro firmy
i jednotlivce

Zobrazit ceník dopravy

RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ

Jste našimi zákazníky? Napište ostatním, jak jste byli s naší nabídkou spokojeni.