Ve stavebninách Mafila Stav Uničov pořídíte komínové vložky a systémy od firem Ciko, Heluz, Schiedel a dalších. Včetně dalšího sortimentu jako jsou izolace a speciální komínové tvárnice ke stavbě moderních spalinových cest. Pro vhodné napojení komínu přes střechu využijte náš sortiment klempířských prvků a střešních krytin.

  • komínové vložky
  • komínové tvárnice
  • izolace
  • komplet komínové systémy na míru
  • a další…
Komínové vložky a systémy Uničov, Litovel, Mohelnice od výrobce Schiedel
Komínové vložky a systémy Uničov, Litovel, Mohelnice od výrobce CIKO
Komínové vložky a systémy Uničov, Litovel, Mohelnice od výrobce Keramika Letovice
Komínové vložky a systémy Uničov, Litovel, Mohelnice od výrobce Ekokomíny
Komínové vložky a systémy Uničov, Litovel, Mohelnice od výrobce HELUZ

Přijďte se k nám podívat na prodejnu a vyberte si z širokého sortimentu stavebnin – komínových vložek a systémů. Máme pro vás nachystané výstavky zboží vždy podle aktuální sezóny nebo slevových akcí.
Cestu k nám si nacházejí zákazníci převážně z měst Uničov, Litovel, Šternberk, Mohelnice a jejich blízkého okolí.


TIP: Nezapomeňte na pravidelné čištění komínů

Pravidelné čištění komínu je důležité z několika důvodů, proto jej nepodceňte a provádějte v pravidelných intervalech. Komín slouží k odvádění spalin z ohniště, a pokud je ucpaný nebo zanesený sazemi, může dojít k hromadění nebezpečných plynů (např. oxid uhelnatý) a hrozí riziko úniku těchto plynů do obytných prostor. Saze a nečistoty v komínu však hlavně mohou způsobit i vznícení a způsobit požár. Pravidelné čištění komínu snižuje riziko požáru a chrání tak váš domov i vaše blízké. V neposlední řadě špatně vyčištěný komín omezí proudění vzduchu a zhorší účinnost celého topného systému. Dobře čištěný komín umožňuje lepší průtok vzduchu, což znamená efektivnější spalování paliva a větší účinnost topení.

Nezapomeňte, že pravidelným čištěním komínu také prodloužíte jeho životnost. Odstraněním sazí a popele se minimalizuje opotřebení vnitřních stěn komínu a snižuje se riziko korozního poškození. Čištěním doporučujeme pověřit zkušeného kominíka, který provede kontrolu a čištění komínu minimálně jednou ročně, ideálně před začátkem topné sezóny.

Dotaz na sortiment

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Široký sortiment z oborů
stavebnin a železářství
včetně poradenství

Zobrazit sortiment stavebnin
Zobrazit sortiment železářství

Individuální rozvoz
zboží pro firmy
i jednotlivce

Zobrazit ceník dopravy

RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ

Jste našimi zákazníky? Napište ostatním, jak jste byli s naší nabídkou spokojeni.

CLOSE
CLOSE